Casa Vibra Luz Guest House Familiar
| Wi-Fi | Spa i relaks Masaż | Dla palących Wyznaczone miejsce do palenia |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Hostel Casa Vibra Luz Guest House Familiar Florianópolis jest usytuowany w dzielnicy Lagoa da Conceicao, a najbliższy przystanek autobusowy Rua do Gramal, w maksymalnie 500 metrach.
Praia do Novo Campeche leży w ciągu prawie 10 min jazdy od komfortowy hostelu, a Estádio Aderbal Ramos da Silva jest w około 4 km. Ponadto hostel we Florianópolis leży 15 min drogi samochodem od takich atrakcji przyrodniczych jak Wyspa Campeche.
Goście mogą delektować się daniami kuchni libańskiej w restauracji Principe do Libano, która znajduje się niedaleko od komfortowego noclegu. Hostel dysponuje wspólną kuchnią z własnym wyżywieniem. Hostel Casa Vibra Luz Guest House Familiar jest usytuowany 5 km od lotniska Florianopolis-Hercilio Luz oraz 13 km od dworca kolejowego Main Bus.
- Lokalne atrakcje
- Assembleia de Deus4270 km
- Lagoa do Peri3577 km
- Placa Portal do Ribeirao2785 km
- Igreja Batista2429 km
- Vila Fátima3264 km
- Igreja Batista Palavra Viva1496 km
- Parque Municipal da Lagoa do Peri3522 km
- Campeche Island3,5 km
- Mirante do Morro das Pedras3243 km
- Lótus Decor3225 km
- Lotniska
- Lotnisko Florianopolis-Hercilio Luz10 km
- Stacje kolejowe
- Main Bus Station13 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wyznaczone miejsce do palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Słoneczny taras
- Ogród
- Masaż
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Patio
- Taras
- Herbata i kawa
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko lotnisko Florianopolis-Hercilio Luz jest położone od hostelu Casa Vibra Luz Guest House Familiar?
Odległość od lotniska Florianopolis-Hercilio Luz do hostelu Casa Vibra Luz Guest House Familiar wynosi 20 km. - ❓
Jakie rodzaje łazienek oferuje hostel Casa Vibra Luz Guest House Familiar?
Niektóre pokoje w hostelu Casa Vibra Luz Guest House Familiar dysponują wspólną łazienką z oddzielną toaletą i prysznicem. - ❓
Czy hostel Casa Vibra Luz Guest House Familiar oferuje usługi dostosowane do potrzeb dzieci?
Rodziny z dziećmi mogą korzystać z udogodnień oferowanych w hostelu Casa Vibra Luz Guest House Familiar.